Standardní itineráře

V Mamaland Safaris rádi naplňujeme očekávání zákazníků ze 100%. Proto běžně vytváříme a/nebo přizpůsobujeme program vaší dovolené na míru, tak abyste dostali za svoje peníze přesně to co očekáváte.

To ale neznamená, že byste si nemohli vybrat z nabídky našich standardních itinerářů. Ty jsou prověřené a vyzkoušené a jejich volbou určitě chybu neuděláte.

Seznam standardních itinerářů

Dovolená na míru

Nevybrali jste si z našich standardních itinerářů? Rádi vám připravíme program, který bude zahrnovat hlavní atrakce Ugandy, jako jsou návštěva horských goril v národním parku Bwindi, trek za šimpanzi v národním parku Kibale, návštěva záchranné stanice nosorožců Ziwa Rhino Sanctuary, návštěvu vodopádů Murchison Falls (Murchisonovy vodopády)safari plavbu po kanálu Kazingasafari v národních parcích Ugandytreky v pohoří Rwenzori, výstup na některý z vulkánů v národním parku Mgahinga, pozorování člunozubce afrického v mokřadech Mabamba a další. Za jednodenní nebo několikadenní prohlídku stojí i hlavní město Kampala. Tyto aktivity je možné výhodně kombinovat a samozřejmě vám do programu zaříde cokoliv jiného, co vás bude zajímat.