Lake Nkuruba

Ubytování Lake Nkuruba se nachází v chráněné oblasti Lake Nkuruba a nabízí pro milovníky přírody různé druhy cenově dostupného ubytování nedaleko národního parku Kibale Forest:

  • chatky s výhledem na ohromující pohoří Rwenzori,
  • chatky u jezera s výhledem na jezero Nkuruba,
  • chatky na kopci obklopené bujným lesem přírodní rezervace,
  • kempování.

Často se využívá jako základna pro trek za šimpanzi.

Jezero Nkuruba

Chatky Rwenzori View

Chatky Rwenzori View mají výhled na ohromující pohoří Rwenzori. V okolí se také často vyskytují černobílé opice guerézy, které se živí na stromech.

Každá chatka je samostatná s vlastním sociálním zařízením (sprchy s teplou vodou a splachovací záchody) a elektrickými přípojkami pro nabíjení notebooků, telefonů a fotoaparátů.

K dispozici jsou dvoulůžkové a oddělené postele. Do některých chatek lze za příplatek za noc umístit další samostatné lůžko pro skupiny tří osob.

Chatky Lakeside

Chatky Lakeside s výhledem na klidné jezero Nkuruba poskytují soukromí daleko od hlavního kempu. Chatka nabízí velkou manželskou postel s vlastním sociálním zařízením (sprcha s teplou vodou a splachovacím WC) a přípojkami elektřiny.

Do chatky je možné umístit další jednolůžko za příplatek.

Chatky Hiltop

Samostatné chatky Hiltop jsou vzdálené od hlavního kempu, obklopené bujným lesem přírodní rezervace.

Nabízejí ubytování s oddělenými nebo manželskými postelemi a vlastní koupelnou s teplou sprchou a splachovacím WC, s elektrickými přípojkami pro nabíjení telefonů, fotoaparátů a notebooků.

V jedné z chatek je možné za příplatek za noc umístit přistýlku pro skupiny tří osob.

Kemp

Plocha vyhrazená pro kempování je obklopena stromy často navštěvovanými guerézy červenými, guerézy černobílými a kočkodany.

K vybavení kempu patří společné sociální zařízení se splachovacími toaletami a teplou sprchou. K dispozici jsou kempingové židle a v noci lze zapálit táborový oheň (požádejte o pomoc personál).

Žádáme vás, abyste opice nekrmili, protože je to vybízí ke krádeži jídla ze stanů v budoucnu.

Prostor pro kempování

Originální stránky Lake Nkuruba Accommodation v angličtině.