Proč s námi

Zakladatelem a majitelem společnosti Mamaland Safaris je Tony Byarugaba. Tony pracuje už od roku 2005 v cestovním ruchu jako průvodce a tvůrce itinerářů. Je také vášnivý a vyškolený přírodovědec.

S Tonym se v Ugandě neztratíte :-)
S Tonym se v Ugandě neztratíte 🙂

To co v Mamaland Safaris nabízíme velmi dobře známe. Můžete se spolehnout, že vám vždy poradíme a nabídneme takové služby, abyste za své peníze dostali co nejvíce zážitků a nepotkaly vás v Ugandě žádné nečekané problémy. Věříme, že spokojení a loajální zákazníci jsou nejlepší cestou pro budování naší společnosti.

Naši nabídku jsme zvyklí přizpůsobit vašim očekáváním a cenovým možnostem. Máme zkušenosti se skupinovými i privátními výlety. Zajišťujeme ubytování ve vlastních lodgích nebo u našich prověřených partnerů v různých cenových relacích (od kempů až po luxusní hotely) a pomůžeme vám vybrat ten nejlepší termín.

Naše ceny

Když si objednáte váš pobyt v Ugandě bez zprostředkovatelů přímo od nás, ugandské cestovní kanceláře, získáte kvalitní a prověřené služby za výhodnou cenu.

S námi se navíc nemusíte obávat velkých záloh, které by vám propadly, v případě, že byste na vaši dovolenou nemohli odjet z nějakých neočekávaných důvodů. Na rozdíl od jiných cestovních kanceláří, vyžadujících běžně 40-50% ceny dlouhou dobu předem, nám většinou stačí výrazně menší záloha, která bude spočítaná na základě vašeho konkrétního programu. Zbytek ceny můžete zaplatit až před vlastním zahájením objednaných služeb. A pokud budete muset dovolenou zrušit, prověříme a vyjednáme co nejlepší storno poplatky u všech ubytovacích zařízení a poskytovatelů dalších služeb, a co budeme moci, to vám ze zálohy vrátíme.

Naši průvodci

Tony by jako majitel a manažer společnosti sám na vše nestačil. Proto postupně vytvořil tým zkušených průvodců, kteří mají za sebou teoretickou přípravu i řadu let praxe. Hovoří plynně anglicky, znají dobře všechny parky v Ugandě a v neposlední řadě jsou to zodpovědní řidiči. Jsou to lidé, kterým stoprocentně věříme, a kterým i vy můžete důvěřovat, že vám zajistí nezapomenutelnou a bezpečně strávenou dovolenou. Před každým trekem nebo výletem se s vámi naši průvodci setkají, poskytnou vám podrobné organizační a bezpečnostní informace, dohodnou s vámi podrobný itinerář, podle potřeby zkontrolují vaše vybavení a zodpoví jakékoliv last-minute dotazy. Vy tak budete vědět, že na vás během pobytu v Ugandě nečeká žádné nepříjemné překvapení.

Na naše průvodce se můžete spolehnout
Na naše průvodce se můžete spolehnout

V případě že věci nevyvíjí podle plánu, jsme k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu na telefonu, tak aby bylo možné rychle reagovat na jakoukoliv vzniklou situaci.

Naše vozidla pro safari

Naše společnost Mamaland Safaris provozuje vlastní vozidla pro safari výlety. Používáme především automobily značky Toyota Land Cruiser (a tam kde je to možné a vhodné také turistické minivany). Proč? Protože jsou nejlepší. Především je pro nás důležitá jejich bezpečnost a spolehlivost.

Naši průvodci a naše vozy vás dovezou k vašemu cíli
Naši průvodci a naše vozy vás dovezou k vašemu cíli

Naše vozy mají speciální úpravu pro safari, zahrnující zvětšený vnitřní prostor pro dostatečné pohodlí pěti (u prodloužených verzí až sedmi) osob uvnitř vozu a výsuvnou střechu pro bezpečné a ničím nerušené pozorování a fotografování zvířat.

Všechny safari vozy mají výsuvnou střechu
Všechny safari vozy mají výsuvnou střechu

Tam, kde je to možné, jsou naši řidiči a průvodci během safari vybavení rádiovými vysílačkami a jsou ve spojení s ostatními řidiči. Díky tomu jsou schopni velmi rychle reagovat na pohyb zvířat po parku a zajistit vám tak ta nejlepší aktuální místa pro pozorování. 

V autě máme dostatečně velké zásoby pitné vody na celý den. A také doplňkový panel s elektrickými zásuvkami pro dobíjení vašich mobilních telefonů, fotoaparátů a jiných elektrických udělátek. Některá auta jsou vybavena také lednicí nebo chladícím boxem.

Po každém návratu ze safari prochází vozidla technickou kontrolou, aby se minimalizovalo riziko problémů při příští cestě.

Levnější alternativou pro safari výlet je turistický minivan
Levnější alternativou pro safari výlet je turistický minivan

Association of Uganda Tour Operators

Cestovní kancelář Mamaland Safaris je členem Asociace ugandských cestovních kanceláří (Association of Uganda Tour Operators, AUTO). AUTO je jedním z klíčových obchodních sdružení cestovního ruchu v Ugandě a zastupuje zájmy nejzkušenějších profesionálních touroperátorů. Služby všech členů byly před vydáním licence zkontrolovány nezávislým kontrolorem AUTO.

Jsme také vázaní Kodexem chování AUTO, jehož cílem je poskytnout všem klientům nejvyšší možnou kvalitu služeb.

Recenze

Zajímá vás, co o nás napsali naši zákazníci z celého světa, včetně České republiky? Můžete se podívat na naše recenze na cestovatelském portálu Trip Advisor. Jsme rádi, že s námi byli všichni naši zákazníci v minulosti velmi spokojení a dali nám vynikající hodnocení 5 z 5 možných. Děkujeme!