Pakuba Safari Lodge

Pakuba Safari Lodge leží na vynikajícím místě na východním břehu Albert Nilu uvnitř národního parku Murchison Falls v hlavní oblasti pro vyjížďky za divokou zvěří a s nádherným panoramatickým výhledem na okolní divočinu a řeku Nil. Nabízí v okolí spoustu zážitků: safari, výlety lodí po řece, procházky v buši a v lese s průvodcem, kulturní návštěvy, sledování šimpanzů, horkovzdušné balóny, lázeňské procedury a masáže a jiné.

Pakuba Safari Lodge je důmyslně uspořádán tak, že většina pokojů, obývacích prostor a venkovních verand poskytuje výhled na řeku, park a divokou zvěř v blízkém okolí.

Ubytování

Pakuba Safari Lodge nabízí prostorné pokoje postavené na vyvýšeném místě, s balkonem a posuvnými velkými okny, které poskytují nádherný výhled na řeku Nil a okolní lesy.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se studenou a teplou vodou a splachovacím záchodem.

V areálu se nachází 36 prostorných pokojů s vlastní koupelnou: z toho 18 dvoulůžkových s manželskou postelí a 20 dvoulůžkových s twin postelemi. K tomu jsou k dispozici 4 rodinné apartmány, každý zahrnující dva pokoje s vlastní koupelnou (1 double a 1 twin) s propojovacími dveřmi.

Všechny postele jsou king size.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými twin postelemi

Rodinný apartmán se dvěma pokoji

Restaurace a bar

Místní kuchaři používají čerstvé suroviny k přípravě kvalitních a zdravých jídel, dokonce i domácího chleba. Rádi vyhoví i vašim individuálním požadavkům.

V baru naleznete bohytý výběr domácích i zahraniční, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Dopřát si můžete třeba snídaně v buši nebo stolování při západu slunce.

Vybavení a aktivity

  • Kulturní návštěvy
  • Plavání v bazénu
  • Masáže
  • 12h napájení
  • Nabíjecí zařízení na pokoji a v baru
  • Wi-Fi internet v hlavních prostorách
  • Prádelna