Amuka Lodge

Amuka Lodge se nachází uvnitř známé rezervace pro nosorožce Ziwa Rhino Sanctuary. Tato destinace vám nabízí především jedinečné setkání s nosorožci a v případě zájmu také širokou škálou ptáků a dalších volně žijících živočichů.

Chatky v Amuka Lodge nabízí příjemné a klidné ubytování v africké divočině.

Příjezd k Amuka Lodge

Chatky

V současné době je k dispozici deset ubytovacích jednotek: čtyři rodinné chatky se třemi lůžky a šest standardních chatek se dvěma lůžky.

Chatky jsou postaveny z tvrdého dřeva a kamene a mají jednu ložnici a koupelnu.

Všechny chatky jsou doplněny velkými verandami, kde mohou návštěvníci odpočívat na safari křeslech a užívat si v soukromí klid okolní přírody.

Každá chatka je pojmenována po jednom z našich nosorožců.

Restaurace

Amuka Lodge se specializuje na safari kuchyni, která integruje zahraniční i domácí recepty.

Jídlo pro vegetariány, vegany nebo alergiky lze zajistit na vyžádání.

Den začíná vydatnou snídaní a kvalitním šálkem světoznámé ugandské kávy, rozmanitými čaji a čerstvě vymačkanou ovocnou šťávou. Vzhledem k tropickému počasí je vždy v nabídce plno čerstvého ovoce, následují různé cereálie, palačinky, klobásy, chléb nebo toast, hash-brown, vejce, pečené fazole, restovaná cibulka se zelenou paprikou a rajčaty, pečené fazole, pochutina z rajčat a kuřecí klobásy, smažené banány a smažená zelená rajčata. Nikdo neodchází ráno od stolu hladový!

Oběd se podává ve formě menu o dvou chodech, které zahrnují i čerstvý salát a ovocný salát.

Večeře je začíná teplou miskou domácí polévky a rohlíkem. Hlavní jídlo tvoří výběr z masa pečeného na ohni doplněné řadou čerstvé zeleniny. Dezert se bude skládat buď z citronové merengue, mátového krémového koláče nebo ananasového pečiva s pudinkem.

Bar

Bar v Amuka Lodge je ideálním místem pro odpočinek a zahájení nebo ukončení nezapomenutelného večera. Naše nabídka obsahuje alkoholické nápoje, teplé nápoje i nealko.

Bazén a dětský park

Pokud hledáte relaxační atmosféru přátelskou k dětem, Amuka Lodge je ideálním místem. Přijďte si užít náš bazén a dětský park.

Večer si také můžete užít romantickou atmosféru u našeho táborového ohně.