Topi Lodge Ishasha

V Topi Lodge nabízíme kvalitní ubytování v jižním sektoru Ishasha národního parku Queen Elizabeth. S výhledy do parku a okolní krajiny si můžete v naší restauraci nebo na verandě chaty užít pohodové chvíle při vzpomínání na to, co jste během dne v parku viděli a připravovat se na dobrodružství na další dny.

Umístění Topi Lodge Ishasha

Topi Lodge se nachází jen kousek od jižní brány do sektoru Ishasha. Sektor Ishasha národního parku Queen Elizabeth je známý svými lvy šplhajícími po stromech, což je u těchto velkých koček velmi vzácné chování. Hlavním cílem safari v sektoru Ishasha je hledání lvů ve velkých fíkovnících, ale také dává příležitost vidět našeho jmenovce topi, stejně jako buvoly, slony a další divokou zvěř.

Pokoje v Topi Lodge

V našich prostorných chatkách v Topi Lodge Ishasha nabízíme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Každá chatka má pohodlné postele a je vyzdobena v tradičním africkém stylu. S velkými verandami s pohovkou máte příležitost relaxovat a užít si klidné prostředí s pěkným výhledem.

Všechny chatky mají vlastní prostornou koupelnu s teplou vodou pro sprchu.

Máme pokoje, které lze připravit jako jednolůžkový, dvoulůžkový nebo třílůžkový. Ke každé posteli je připevněna moskytiéra, abyste byli v bezpečí před kousnutím komárem.

K výzdobě pokojů jsme použili místní materiály, abyste měli příjemné a stylové místo k odpočinku.

Ve všech pokojích je elektřina zajišťovaná solární energií, takže si můžete bez problémů nabíjet telefony a fotoaparáty. Každý pokoj má verandu se sedačkami, kde si můžete užívat výhledy do okolní krajiny a relaxovat, když se budete připravovat na dobrodružství v Ishashe.

Restaurace v Topi Lodge

V naší restauraci Ishasha si můžete vychutnat kvalitní jídlo s místním ugandským nádechem. Zatímco si budete užívat krásné výhledy, náš tým udělá vše pro to, aby vám poskytl nezapomenutelný zážitek.

Když počasí dovolí, můžete prožít nezapomenutelný večer při večeři pod hvězdami na naší terase.

V naší restauraci Ishasha podáváme kontinentální snídani s výběrem vajec, čerstvého ovoce, chleba, džusu a čaje nebo kávy. K obědu a večeři pracujeme se stanoveným menu, dva chody k obědu a tři chody k večeři. Pokud máte nějakou speciální dietu nebo alergie, dejte nám prosím vědět při rezervaci, abychom měli čas se podle toho zařídit.

Není problém zajistit balené snídaně nebo obědy, pokud nám dáte vědět večer předem.

Pokud cestujete přes sektor Ishasha, rádi vás přivítáme na oběd nebo nějaké chlazené nápoje po safari v naší restauraci.

Abyste se vyhnuli čekání na jídlo, můžete nám zavolat nebo poslat e-mail a rezervovat si je předem.

Další ubytování v Ugandě