Ishasha Wilderness Camp

Ishasha Wilderness Camp je ideální ubytování pro lidi, kteří si chtějí užít komfortu zasazené do národního parku Queen Elizabeth. V minulosti byl oceněn Certifikátem výjimečnosti TripAdvisoru za vynikající kvalitu ubytování a výjimečné služby.

Každá z deseti prostorných stanových chatek v kempu se nachází u řeky Ntungwe a má soukromou verandu s výhledem na řeku.

Všechny pokoje jsou pohodlně zařízené velkými postelemi s moskytiérami a mají vlastní koupelnu s teplou sprchou a splachovací ekologické WC.

Centrální budova s doškovou střechou a jídelní kout poskytují pohodlné prostředí pro jídlo a relaxaci, i když jídla často podáváme také venku u řeky.

Ve večerních hodinách je venkovní krb ideálním místem pro hosty k relaxaci při západu slunce a sdílení zážitků ze dne.

V okolí parku mohou volně procházet i divoká zvířata. Občas lze vidět slony nebo buvoli koupající se v řece, v korunách stromů různé primáty. Místní strážci jsou vždy po ruce, aby vás doprovodili a pomohli vám, pokud byste měli pocit, že divoká zvěř je příliš blízko.

Snídaně v buši a západ slunce v parku doplňují zážitek z ubytování v divočině.

Solární energie se používá pro osvětlení a napájecí místa omezená na centrální oblast.

Jídla jsou čerstvě připravená z místních surovin a náš bar nabízí výběr místních i dovážených nápojů. Časné ranní vstávání s donáškou čaje/kávy do vašeho stanu vám umožní vychutnat si ranní zvuky probouzení „buše“.