Isunga Lodge

Isunga Lodge je umístěná v jedinečném prostředí uprostřed oblasti kráterových jezer s výhledem na zelenou plochu lesa Kibale Forest v západní Ugandě. S nádhernými výhledy na tento krásný deštný prales, na obrovské vrcholky pohoří Rwenzori a dále na jezero George v národním parku Queen Elizabeth můžete z Isunga Lodge uvidět hned tři národní parky najednou!

S pouhými osmi stylovými chatami rozmístěnými na velkém pozemku nabízíme soukromí a klid v přírodním prostředí. Původem skotští majitelé Gerry a Karen jsou vždy po ruce, aby pomohli a poradili. Hostům nabízí přátelský a osobní přístup a velmi vřelé přivítání.

Gerry a Karen - majitelé Isunga Lodge
Gerry a Karen – majitelé Isunga Lodge

Naše chatky

Našich osm chatek poskytuje pohodlné a kvalitní ubytování za dostupné ceny. Užijte si krásný výhled na les Kibale ze své soukromé terasy obklopené přírodou a uvidíte, kolik krásných ptáků můžete zahlédnout.

Všechny naše jednolůžkové nebo dvoulůžkové chatky mají elektřinu, sítě proti komárům, splachovací záchody a sprchy s teplou vodou.

Jedna naše rodinná chatka pro čtyři osoby má 2 ložnice, koupelnu a obývací pokoj.

Naše restaurace a další vybavení

Panoramatický výhled z naší restaurace a salonku z něj dělá ideální místo k odpočinku, čtení, pití nebo jen setkání s přáteli.

V Isunga Lodge máme štěstí, že máme přístup k řadě kvalitních surovin pocházejících z místních trhů, spolu s čerstvými bio bylinkami a zeleninou z naší vlastní zahrady.

Na obědy a večeře máme obvykle sestavená menu ale rádi vyhovíme jakýmkoli speciálním dietním požadavkům. Oběd je dvouchodový, s hlavním jídlem a dezertem. K dispozici jsou také lehké sendvičové obědy s čerstvým domácím chlebem a saláty z naší zahrádky. Večeře je tříchodová s předkrmem, hlavním jídlem a dezertem. Pokud byste chtěli ochutnat nějaké místní jídlo, zeptejte se a naši kuchaři vám ho rádi připraví.

Naše snídaně nabízí něco pro všechny chutě. Čerstvé ovoce, džus, cereálie, domácí granola a jogurt se podávají ve formě bufetu, zatímco vejce, palačinky nebo kompletní vařená snídaně se připravují na objednávku.

V restauraci je po celý den k dispozici bezplatný čaj, káva a pitná voda.

Za slunečných dnů se osvěžte v našem bazénu s krásným výhledem na les.

V restauraci a salonku je k dispozici bezplatné Wi-Fi, ale protože jsme ve venkovském prostředí u deštného pralesa, není to vždy super rychlé 🙂

Připojte se k nám večer a pozorujte západ slunce nad pohořím Rwenzori u táboráku pod hvězdami, sdílejte příběhy svého dne s ostatními cestovateli a poslouchejte zvuky slonů a šimpanzů z lesa pod námi.

Další ubytování v Ugandě