Výhodná nabídka

Naše výhodné nabídky spočívají v možnosti přidat se k jiné české nebo slovenské skupině a snížit tak, někdy i výrazně, cenu za osobu.

Skupiny českých klientů, ke kterým je možno se ještě přidat

  • Momentálně máme jednoho klienta, který hledá české parťáky na cestu do Ugandy v roce 2022. V plánu jsou gorily, šimpanzi, nosorožci, plavba po kanálu Kazinga a trek v pohoří Rwenzori. Program je možné ještě přizpůsobit tak, aby vyhovoval všem.
  • 23.12.2022 přilétá a zahajuje svůj „vánoční a novoroční“ program dvojice klientů. V plánu jsou Ziwa Rhino Sanctuary, národní park Murchison Falls, šimpanzi v Kibale, národní park Queen Elizabeth a plavba po kanálu Kazinga, Ishasha Sector, gorily v Bwindi, jezero Bunyonyi a národní park Lake Mburo. 2.1. odlétají nazpět do Prahy. Pokud jste dva a přidáte se, můžete za osobu ušetřit až 500 USD za tento program, tedy celkem 1 000 USD za oba.
Grafické znázornění itineráře skupiny na 23.12.2022 až 2.1.2023
  • 9.1.2023 přilétá a zahajuje svůj program trojice českých klientů. V plánu jsou Ziwa Rhino Sanctuary, národní park Murchison Falls, šimpanzi v Kibale, národní park Queen Elizabeth a plavba po kanálu Kazinga, Ishasha Sector, gorily v Bwindi, jezero Bunyonyi a národní park Lake Mburo. 20.1. odlétají nazpět do Prahy. Pokud se přidáte, můžete ušetřit až stovky dolarů za osobu za tento program.
Grafické znázornění itineráře skupiny na 9.1.2023 až 20.1.2023