Eagle’s Nest Lodge

Tento stanový kemp, který se nachází na vysokém kopci hraničícím s národním parkem Lake Mburo, nabízí krásné výhledy do okolí.

Všechny stany jsou umístěny pod pevnou střechou, která poskytuje kvalitní ochranu před nepřízní počasí, vytváří vaši soukromou terasu a poskytuje prostor a stín ideální pro relaxaci.

Při posezení před stanem si můžete vychutnat úžasný výhled na národní park Lake Mburo. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout zebry pasoucí se v parku a jiná zvířata.

Terasy před stany nabízí krásný výhled do parku

Safari stan

V našem „orlím hnízdě“ máme 10 komfortních afrických safari stanů se dvěma oddělenými postelemi, nočním stolkem a zásuvkou pro dobíjení elektrozařízení.

Každý safari stan má svou vlastní sprchu a záchod. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.

Stan

Kromě safari stanů nabízí Eagle’s Nest i jednoduché stany. Tyto jsou vybaveny 2 samostatnými lůžky s nočním stolkem a zásuvkou pro dobíjení elektrozařízení.

Stany sdílejí společný umývací blok se sprchami a splachovacími záchody. Ložní prádlo a ručníky jsou k dispozici.

Restaurace a bar

Uprostřed kempu se nachází budova recepce, restaurace a baru.

Během večeře si pochutnáte na dobrém jídle na čerstvém vzduchu a současně uslyšíte zvuky africké buše: řvoucí lvy, cvrlikání cvrčků a chrochtající prasata.

Možné volitelné aktivity

Na Ugandu nezvykle je celý park Mburo otevřen pro pěší safari, pokud vás doprovází ranger průvodce. Mezi oblíbená místa patří solný liz v Rwonyo, břehy jezera, les Rubanga a vrchol kopce s nádherným výhledem na jezero.

Východní břehy jezera Mburo bohaté na divokou zvěř lze prozkoumat během dvouhodinové plavby lodí. Pravděpodobně uvidíte krokodýly, buvoly, hrochy, barevné ledňáčky, nádherné rybí orly a kladivouny s jejich obrovskými hnízdy.

Safari na koni jsou vzrušujícím způsobem, jak pozorovat divokou zvěř včetně oryxů a buvolů. Běžně se dají pozorovat také prase bradavičnaté, topi, impala, duiker, bushbuck, waterbuck a zebra.

Jezero Mburo obsahuje asi šest druhů ryb, přičemž tilapie je nejběžnější. Určené rybářské místo je v Mazinga.

Pokud máte zájem o některou z těchto výše uvedených aktivit, dejte nám vědět předem při domlouvání vašeho safari programu.

Další ubytování v Ugandě