Mweya Safari Lodge

Mweya Safari Lodge se nachází na poloostrově v srdci národního parku Queen Elizabeth a je obklopen pohořím Rwenzori (Měsíční hory). Nabízí návštěvníkům zážitek z luxusu v divočině.

Všechny pokoje v Mweya Safari Lodge mají úchvatný výhled na kanál Kazinga a okolní přírodu.

Ubytování

V Mweya Safari Lodge je k dispozici:

  • 32 standardních pokojů
  • 12 luxusních pokojů s klimatizací
  • komfortní a stylové safari stany
  • komfortní a stylové chatky
  • 2 apartmá

Standardní pokoje

V našich standardních jednolůžkových, dvoulůžkových double a dvoulůžkových twin pokojích najdete jednoduchou safari atmosféru s úrovní komfortu, která nezklame.
Tyto pokoje mají výbornou polohu s výhledem na malebná jezera George a Edward a pohoří Rwenzori.

Deluxe pokoje

Naše pokoje Deluxe zahrnují vše, co najdete v našich standardních pokojích. Kromě toho jsou všechny naše pokoje Deluxe vybaveny špičkovým nábytkem a všechny jsou klimatizované.

Chaty

Pro hosty, kteří hledají maximální soukromí, nabízí Mweya Safari Lodge četné konfigurace chatek, které vyhoví vašim potřebám a požadavkům.

Chata Rwenzori

Chata Rwenzori má jednu hlavní ložnici s vlastní koupelnou a manželskou postelí velikosti King a 2 dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, které sdílejí koupelnu.

V obývacím pokoji je dostatek místa, kde můžete trávit čas jako rodina a užívat si pobyt v Perle Afriky! K dispozici je i mini lednička a čaj a káva.

Královská chata

Královská chata je ideální pro rodiny. Jsou vkusně zařízené s klimatizací pro maximální pohodlí. Nabízí pocit klidu, protože prostředí pokojů, barvy, látky a přírodní dřevo vás zavedou daleko od stresu vnějšího světa.

Královská chata je velmi podobná chatě Rwenzori, má jednu hlavní ložnici s vlastní koupelnou a manželskou postelí velikosti Queen a jednu ložnici s oddělenými postelemi. Má také velkou plazmovou TV obrazovku s připojením DSTV (satelit).

Balkon nabízí úchvatný výhled na Edwardovo jezero a siluety pohoří Rwenzori.

Safari stany

Všechny standardní safari stany mají stropní ventilátory, sprchy, toaletní stolky, pracovní stoly a terasy s lehátky, abyste se mohli kochat úžasným výhledem na kanál Kazinga před vámi!

Dva ze stanů mají bezbariérový přístup pro ty, kteří to vyžadují.

Presidentská chata

Jedná se o exkluzivní prostornou chatu, vkusně zařízenou s luxusním vybavením. Elegance a řada jedinečných rustikálních kusů nábytku vytvoří intimitu, zatímco moderní interiéry kladou důraz na pohodlí, prostor a soukromí.

Prostorný balkon vám nabídne senzačním výhled na kanál Kazinga.

Královnina chata

Pro ty z vás, kteří hledají maximální pohodlí nabízí královnina chata svět zážitků a exkluzivity.

Zvolené vybavení nabízí elegantní doplněk k nádherné krajině a fantastickým výhledům.

Velký balkon nabídne nádherný výhled na bujnou vegetaci a meandrující kanál Kazinga.

Plavecký bazén

Vychutnejte si koktejl u plaveckého bazénu Infinity.

Bazén v Mweya Safari Lodge má panoramatický výhled na kanál Kazinga, který spojuje jezera George a jezero Edward.

Restaurace a kuchyně

Hosté se mohou najíst uvnitř v naší elegantní jídelně nebo venku na verandě, kde je prostředí umocněno panoramatickým výhledem na kanál Kazinga. Dopřejte si menu místních i mezinárodních specialit připravovaných našimi zkušenými šéfkuchaři. Můžete si vybírat z kvalitní kontinentální, indické a mezinárodní kuchyně.

Grilování a tradiční tanečníci a tanečnice udělají sobotní večer speciálním zážitkem.

Je libo snídaní v buši? Není problém!

Bar Tembo

Bar Tembo má panoramatický výhled na kanál Kazinga a jezero Edward. Užijte si třpytivý západ slunce nad jezerem a přitom popíjejte vychlazené pivo nebo vybraný koktelj.

Barové verandy jsou perfektním místem k odpočinku po dni stráveném v národním parku. Výzdoba a nábytek představují minulou éru ranných evropských průzkumníků Afriky.

Obchodní centrum

Naše obchodní entrum (otevřeno od 8:00 do 20:00, 7 dní v týdnu) splňuje všechny potřeby cestujících obchodních manažerů, včetně přístupu k internetu. Zůstaňte v kontaktu se světem ve svém volném čase.

Obchod s dárky

Náš obchod se suvenýry prodává místní východoafrické řemeslné výrobky a suvenýry. Vezměte si domů něco autentického a překvapte své blízké dárkem z Perly Afriky.

Informační centrum Mweya

Pouhých 100 metrů od brány lodge se nachází informační centrum Uganda Wildlife Authority, které obsahuje několik vynikajících exponátů popisujících národní park a okolí Great Rift Valley.

Klub zdraví Mweya

Vaše dovolená v divočině vás zbaví stresu z každodenních povinností a zběsilé rutiny. Proč nedokončit tento zážitek odpočinkem a relaxací v lázeňském a wellness centru?

Náš klub zdraví s cvičebním studiem, kadeřnictvím, místnostmi pro procedury, saunou a parní lázní nabízí zážitek, který obnoví rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem.

Vyberte si z nabídky masáží, ošetření těla, obličeje a péče o vlasy. Nebo si pořádně zacvičte ve cvičebním studiu moderní posilovny… a pak si dopřejte parní lázeň nebo saunu.