Pumba Safari Cottages

Pumba Safari Cottages je skvělá lodge střední cenové kategorie v národním parku Queen Elizabeth. Je součástí řetězce Woodland Lodges spravovaného společností Mamaland Safaris.

Nachází se v oblasti Kyambura s výhledem na národní park Queen Elizabeth, podél okraje západní příkopové propadliny.

Pumba Safari Cottages nabízí výhled na bohatou živočišnou říši, mimo jiné i slony, kteří si přicházejí užívat napajedla.

V Pumba Safari Cottages vám nabízíme útulné ubytování, příjemný personál, úžasný výhled a zdarma wifi v restauraci.

Chatky

V Pumba Safari Cottages máme pět útulných chatek. Každá z nich má pohodlné postele, které lze nastavit jako jednolůžkový, dvoulůžkový, nebo třílůžkový pokoj. Ke každé posteli je připevněna moskytiéra, abyste byli v bezpečí před kousnutím komárem.

Pro interiérové ​​dekorace používáme místní materiály a tradiční design, abychom vytvořili útulné a stylové prostředí.

Všechny naše chaty jsou samostatné a mají koupelnu se sprchou s teplou vodou. K ohřevu vody používáme solární ohřívače vody v kombinaci s palivovým dřevem dle potřeby. Ve všech pokojích je elektřina, takže si můžete bez problémů nabíjet telefony a fotoaparáty.

Na všech chatách máme verandy s posezením, abyste si mohli užít okolní přírodu a odpočinout si po dobrodružstvích v národním parku Queen Elizabeth. Každá veranda má střechu, takže během parných hodin můžete být ve stínu.

Restaurace

V Pumba Safari Cottages vás rádi přivítáme na chutné jídlo v naší vyvýšené restauraci s výhledem do korun stromů a na nekonečnou savanu.

Podáváme kontinentální snídani s výběrem vajec, čerstvého ovoce, džusu a chleba, stejně jako čaj nebo kávu.

U obědů a večeří pracujeme se stanoveným menu, proto nám prosím dejte vědět při rezervaci, pokud máte nějakou speciální dietu nebo potravinové alergie, které bychom měli vzít v úvahu.

Pokud si přejete mít obědový balíček nebo snídani pro svá dobrodružství v národním parku Queen Elizabeth, můžeme to zařídit, pokud nám dáte vědět den předem.

Rádi do našich jídelníčků začleníme trochu místního ugandského jídla, abyste mohli ochutnat například matoke, g-ořechy, fazole, maniok a další místní jídla. V případě zájmu lze zajistit večeři nebo oběd z místních potravin, stačí se domluvit s naším týmem a oni to zařídí.

Společné prostory

Další ubytování v Ugandě