Ziwa Guest House

Ziwa Guest House (penzion) v Ziwa Rhino Sanctuary nabízí klid a pohodu v krásném přírodním prostředí. Výhodou je, že se nachází hned vedle hlavní kanceláře, odkud se vyráží na pozorování nosorožců do záchranné stanice.

Ziwa main office
Hlavní kancelář záchranné stanice Ziwa Rhino Sanctuary

K dispozici jsou různé možnosti levného ubytování. Různé penziony mají soukromé nebo společné sociální zařízení. Nabízí dvoulůžkové pokoje nebo větší ložnici. Také je možné přespat ve stanu v kempu.

K večeru máte obvykle unikátní možnost pozorovat z terasy nedaleko se nerušeně pasoucí nosorožce. Nemusíte se jich bát, mimo jiné i proto, že strážci stáda jsou neustále nablízku.

Luxus nečekejte, jedná se o spartánské ubytování v těsném kontaktu s přírodou. Pokud by vám toto nevyhovovalo, komfortnější ubytování nabízí nedaleký Amuka Lodge.

Pokoje s privátními koupelnami

Ziwa Guest House nabízí několik dvoulůžkových pokojů s privátními záchody a sprchou.

Některé pokoje jsou s verandou a jeden je rodinný pro 4+1 osob.

comfy clean room and bed
Postel v dvoulůžkovém pokoji
Ensuite bathroom
Jednoduchá koupelna

Penzion se společnou koupelnou

Pro opravdu nízkorozpočtové cestovatele nabízí Ziwa Guest House také větší ložnice a pokoje se společnými záchody a umývárnami se sprchami.

Nosorožci odpočívající před penzionem

Stan v kempu

Kemp nabízí společné umývárny, sprchy s teplou vodou, táborák a vybavení pro vaření.

Tábořiště pro stany v Ziwa Guest House

V penzionu jsou i restaurace s možností posezení venku i uvnitř a další společné prostory, kde mohou cestovatelé sdílet svoje zážitky z pozorování nosorožců.

resturant
Restaurace v Ziwa Guest House
The Lounge in GH 2
Společné prostory