Traveller’s Rest Hotel

Traveller’s Rest Hotel se nachází na okraji městečka Kisoro, nedaleko Konga a Rwandy. Traveller’s Rest má dlouhou tradici. Postaven v roce 1955 Walterem Baumgartelem, takzvaným otcem gorilí turistiky, se rychle stal místem setkávání lidí se zájmem o horské gorily. V roce 1999 byl kompletně zrekonstruován, ale kouzlo původního poněkud koloniálního stylu si zachoval dodnes.

Oblast nedaleko od Kisora, ve které se hotel nachází, nabízí krásné výhledy na sopky Mgahinga (Virunga), které dominují okolní krajině.

Pokoje

Travellers Rest Hotel nabízí dvanáct velkých a vkusně a tradičně zařízených pokojů. Vchod je z prostorného dvora se zahradou a zadní výhled je na pohoří vulkanické Mgahinga (Virunga).

Restaurace a bar

Salonek s velkým krbem se večer stane perfektním místem k odpočinku po dni plném zážitků. Pokud však dáváte přednost chladnějšímu místu, můžete si vychutnat svůj aperitiv v naší zahradě, odkud si můžete vychutnat výhled na kouzelné sopky Mgahinga (Virunga).

Večeře se podávají v naší restauraci zdobené konžským uměním. Skládají se z čtyřchodového menu se spoustou organických místních produktů z této úrodné oblasti.

Další ubytování v Ugandě