Traveller’s Rest Hotel

Traveller’s Rest Hotel se nachází na okraji městečka Kisoro, nedaleko Konga a Rwandy. Traveller’s Rest má dlouhou tradici. Postaven v roce 1955 Walterem Baumgartelem, takzvaným otcem gorilí turistiky, se rychle stal místem setkávání lidí se zájmem o horské gorily. V roce 1999 byl kompletně zrekonstruován, ale kouzlo původního poněkud koloniálního stylu si zachoval dodnes.

Oblast nedaleko od Kisora, ve které se hotel nachází, nabízí krásné výhledy na sopky v národním parku Mgahinga (Virunga), které dominují okolní krajině.

Pokoje

Travellers Rest Hotel nabízí dvanáct velkých a vkusně a tradičně zařízených pokojů. Vchod je z prostorného dvora se zahradou a zadní výhled je na pohoří vulkanické Mgahinga (Virunga).

Restaurace a bar

Salonek s velkým krbem se večer stane perfektním místem k odpočinku po dni plném zážitků. Pokud však dáváte přednost chladnějšímu místu, můžete si vychutnat svůj aperitiv v naší zahradě, odkud si můžete vychutnat výhled na kouzelné sopky Mgahinga (Virunga).

Večeře se podávají v naší restauraci zdobené konžským uměním. Skládají se z čtyřchodového menu se spoustou organických místních produktů z této úrodné oblasti.

Další ubytování v Ugandě