Paraa Safari Lodge

Paraa Safari Lodge se nachází v národním parku Murchison Falls na severozápadě Ugandy s výhledem na řeku Nil. Nabízí kombinaci pohodlí, relaxace a dobrodružství.

Každý z 54 stylových pokojů v Paraa Safari Lodge má balkon a vlastní koupelnu.

V nabídce ubytování jsou klasické pokoje, chatky i apartmány.

Klasické pokoje

Ve standardních jednolůžkových pokojích, dvoulůžkových pokojích s manželskou postelí a dvoulůžkových pokojích se dvěma postelemi najdete safari atmosféru s úrovní komfortu, která nezklame.
Tyto pokoje jsou perfektně situovány s výhledem na bazén i na klikatou řeku Nil za ním.

Safari stany

Lodge má tři stylové stanové chatky, které se nacházejí v pěší vzdálenosti od hlavní budovy a jsou ideální pro ty, kteří chtějí zažít autentičtější safari.

Tyto moderní a komfortní stanové chatky jsou vybaveny postelemi s ložním prádlem a vlastní koupelnou.

Queen’s Cottage

Queen’s cottage nabízí maximální pohodlí a vyšší míru exkluzivity. Jedinečná architektura s velkým balkonem nezklame a může nabídnout nádherný výhlede na bujnou vegetaci stejně jako na slavnou řeku Nil.

Apartmá Superior

Apartmány Superior jsou perfektním ubytováním pro hosty, kteří chtějí více prostoru k odpočinku. Mají mimo jiné obývací pokoj s pohovkami a minibar na pokoji.

Bazén

V bazénu se můžete zchladit po dlouhém dni v buši. Bazén v Paraa Safari Lodge má dokonce i bar u bazénu – přijďte si dát koktejl a přitom se při západu slunce kochat výhledem na řeku Nil.

Restaurace a kuchyně

Dopřejte si chutné menu z místních i mezinárodních specialit připravovaných zkušenými šéfkuchaři. Restaurace Captain’s Table se nachází v horním patře hlavní budovy. Můžete si vybrat, zda budete jíst uvnitř nebo venku na balkoně (který se může pochlubit výhledem na řeku Nil).

Grilování a tradiční tanečnice dělají ze sobotního večera v Paraa Safari Lodge nezapomenutelný zážitek.

Explorer’s Bar

Explorer’s Bar se nachází v horním patře hlavní budovy, vedle restaurace. Po dlouhém dni stráveném v buši se můžete posadit na jednu z pohovek, ochladit se a vychutnat si drink.

Business centrum

Business centrum je otevřeno od 8:00 do 20:00, 7 dní v týdnu. Zahrnuje 24hodinový přístup k internetu a tiskárně.

Obchod se suvenýry

Obchod se suvenýry prodává místní východoafrické řemeslné výrobky, průvodce a oblečení.