Buhoma Community

Buhoma Community Rest Camp se nachází před vchodem do národního parku Bwindi Impenetrable. Je vynikajícím základním táborem pro sledování goril a také pro pozorování mnoha endemických druhů ptáků, které obývají tento region. Už od roku 1993 je Buhoma Community Rest Camp spravovaný členy komunit v okolí farnosti Mukono. Všechny příjmy získané od hostů se převádějí na sdružení pro rozvoj komunity Buhoma Mukono a poté se rozdělí do místních projektů, jako je základní škola Buhoma, střední škola Buhoma, nová kanalizace Buhoma, projekt rozvoje pěstování ananasu a zeleniny a další.

Haven Lodge jsou chatky střední třídy, které jsou součástí Buhoma Community Rest Camp. Ze svých teras nabízí úžasné výhledy na deštný prales. Chatky jsou blízko místa, kde začínáte svou expedici za gorilami.

V současné době nabízíme osm stylově navržených dvoulůžkových (manželské nebo oddělené postele) chatek a jednu rodinnou chatu, všechny s vlastní koupelnou, využívající jednoduchou eleganci s místními materiály.

Podáváme čtyřchodová jídla mísící západní a africkou kuchyni. Připravují je ugandští kuchaři s použitím především místně vypěstovaných produktů.

Náš pozorný a vyškolený personál vám také rád naservíruje nápoje a občerstvení, když jste ve svém pokoji. Proč si nedat kešu oříšky a kávu a přitom sedět na terase svého pokoje a obdivovat výhled na deštný prales.

Možná si dopřejete relaxující masáž celého těla. Můžete si ji objednat před trekem za gorilami nebo i po něm.

V Haven lodge máme v hlavní budově WiFi, kterou mohou klienti využívat zdarma. Rychlost internetu v této oblasti Ugandy je proměnná a může být rychlejší i extrémně pomalá.

Další ubytování v Ugandě