Buhoma Lodge

Buhoma Lodge nabízí stylové africké ubytování s okouzlujícím výhledem na národní park Bwindi Impenetrable Forest, domov vzácných horských goril.

Je to jedna z pouze dvou lodgí nacházejících se přímo v národním parku Bwindi, v krátké pěší vzdálenosti od místa úvodního setkání pro setkání s gorilami.

Chaty

Deset pohodlných chat bylo individuálně navrženo a pečlivě postaveno s použitím materiálů z místních zdrojů. Každá ze soukromých verand umožňuje nádherné výhledy na hluboké lesy národního parku Bwindi Impenetrable Forest.

Uvnitř prostorných chat najdete velké, pohodlné postele a vše, co potřebujete, abyste se cítili jako doma. Dobře vybavená a prostorná koupelna se splachovací toaletou obsahuje sprchu se zásobou teplé vody a je vybavena místním přírodním koupelnovým vybavením.

Některé chaty nabízejí také vanu pro relaxaci a zábavu po celodenních aktivitách.

Každá chata je vybavena okenními sítěmi proti hmyzu, ekologickým solárním osvětlením a bezpečným trezorem.

Rodinná / líbánková chata má kromě výše uvedeného také samostatný obývací pokoj s otevřeným krbem.

Bar a restaurace

Salonek a bar pod širým nebem také nabízí krásný výhled na okolní pralesní scenérie.

Po náročném dni stopování goril si můžete odpočinout u otevřeného krbu a u toho si vychutnejte pár drinků v baru. Bar má výběr místních a dovážených nápojů a přátelský místní personál se bude věnovat vašim přáním. V baru je k dispozici bezplatný WiFi internet a dobíjecí zařízení.

Čtyřchodová jídla jsou čerstvě připravená z místních produktů.

Horké nápoje jsou k dispozici po celý den na samoobslužném základě, ale jsou také dodávány do vaší chaty s ranním buzením podle potřeby.

Společné prostory

Vyvýšená centrální část, doplněná salonkem, barem a jídelnou, nabízí útulné a pohodlné prostředí, kde můžete s vašimi přáteli a ostatními hosty diskutovat o denních aktivitách u krbů, které dodávají atmosféru a teplo v chladných večerech.

Další služby

Lázeňská místnost je k dispozici všem hostům, kteří mají nárok na bezplatnou masáž naší vyškolenou vlastní masérkou.

Nabízíme také bezplatnou službu praní a čištění turistických bot, to vše se může hodit po dni stráveném stopováním goril.

Nabízíme uspořádání zvláštních příležitostí, včetně narozeninových a jiných oslav, soukromého stolování, kulturního tance, jakož i soukromé pokojové služby podle potřeby.

Sociální a ekologická odpovědnost

Chatu jsme navrhli s použitím udržitelných místních materiálů, s důrazem na přírodní, ekologicky šetrné produkty, což zase poskytlo podporu místním komunitám a podnikům.

Dodávky jsou získávány z co nejbližšího místa z místních zdrojů a zaměstnanci jsou také obecně přijímáni místně a školeni na místě.

Naše zásobování vodou je napájeno samospádem a solární energie se používá pro osvětlení a napájecí místa, která jsou proto omezena na centrální oblast pro dobíjení elektronických zařízení.

Na místě je obchod se suvenýry s řadou místně vyrobených řemeslných produktů.

Videoprezentace

Kromě fotografií se můžete podívat i na krátké prezentační video:

Na anglických stránkách Buhoma Lodge se můžete také virtuálně projít po areálu.